Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki nad jeziorem Bartodzieje - Oferty sprzedaży i dzierżawy

3 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

3 ogłoszenia

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

208 000 zł1 250 m² 166 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

NA sprzedaż działka budowlana Bartodzieje, gmina Wągrowiec Powierzchnia działki: 1250 m Nieruchomość gruntowa częściowo ogrodzona, teren równy, płaski Nr działki: 66/1 Działka z wydanymi.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł1 023 m² 98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż działka W bartodziejach Gmina Wągrowiec działka pod twój wymarzony dom, położona na wyjątkowym osiedlu pod wągrowcem! Przedstawiamy na sprzedaż działkę zlokalizowaną na Osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

107 300 zł851 m² 126 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż działki budowlane W bartodziejach Gmina Wągrowiec. Atrakcyjna lokalizacja, odległość do Wągrowca wynosi tylko 5,3 km Przedstawiamy na sprzedaż działki budowlane z wydanymi.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana Bartodzieje

Bartodzieje,wielkopolskie

350 000 zł3 170 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Duża działka budowlana Bartodzieje, gmina Wągrowiec działka pod działalność gospodarczą - 5 km od Wągrowca /działka pod budowę domu Działka nie jest objęta miejscowym planem zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna przy lesie, ul. Osiedle Runianka

Bartodzieje,wielkopolskie

89 400 zł1 118 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż działka W bartodziejach Gmina Wągrowiec Przedstawiamy na sprzedaż nieruchomość gruntową o statusie rolnym. Osiedle Runianka, bartodzieje. Odległość do Wągrowca wynosi 5 km.